Professionaalsed koristajad teevad keerulistes olukordades koduomanike
elu lihtsamaks!
Telli endale muretult kodukoristus!
  • Kadri Kairi näol on tegemist usaldusväärse oma ala professionaaliga, kes teeb tööd suure kirega. Hindan, et ma ei pea talle kunagi ette ütlema, mida täpselt teha on vaja, kuid saan pärast igat tema koristust meeldiva emotsiooni osaliseks, sest koristuskvaliteedis ta järeleandmisi ei tee. Meie kodu on tema kätes igatahes väga hästi hoitud! Soovitan!
  • Maret Eelmise aasta kevadel seisin oma suvekodu õuel ja mõtlesin, millest alustada, et nädalavahetusega kõik vajalikud toimetused tehtud saaksid. Kartul ootas maha panemist, peenrad tegemist, muru niitmist, aknad pesemist jne. Oli selge, et kõige sellega ma üksi hakkama ei saa. Nii ma leidsin Kairi. Algul ikka kõhklesin: kuidas ma lasen võõra inimese oma koju. Soov puhaste akende järele osutus kõhklusest suuremaks. Lisaksin, et meie kodu väikeste akende seas on ka üks hiidaken, mis on majaseina suurune. Ainuüksi selle akna pesemise peale mõtlemine on igal kevadel ja sügisel mu tuju rikkunud. Täna võin öelda, et Kairist on olnud suur abi ja puhas rõõm! Olen Kairi abi kasutanud ka suurpuhastust tehes. Kairi tuleb ja toimetab nagu tõeline majahaldjas. Võit on mitmekordne, rõõm puhtast kodust ja võidetud aeg, mida saan oma lähedastega jagada.
  • Tiina Kairi on usin ja usaldusväärne noor inimene, kelle peale saab alati kindlasti loota. Täpne kella-aegades ning kokkulepetes. Meie Muhu kodu on veel kodusem ja hubasem tänu Kairile, kes on kui koduhaldjas alati kõik imeliseks toimetanud. Kiidan ja soovitan Kairit alati!
  • Triin Kairi on äärmiselt sõbralik, kohusetundlik, usaldusväärne ja vastutulelik. Tööd iseloomustab ülim kvaliteet ja korrektsus. Väga meeldiv koostöö, soovitan soojalt!
  • Sirje  Kairi on tõeline oma ala asjatundja. Kodu ei olnud peale koristamist lihtsalt puhas vaid väga puhas, kõik säras ja läikis! Ma olen väga rahul ja kindlasti kasutan seda teenust ka edaspidi!
  • Maret Kui ma sünnipäevareisilt koju tagasi jõudsin, oli Kairi juba aknad ära pesnud. See oli sõbranna salaja korraldatud sünnipäevakink. Kaks kuud hiljem on aknad ikka veel puhtad, justkui oleks mingi salajase ainega kaetud. Kuigi aknad olid nii seest kui väljast pestud, olid kõik esemed täpselt oma kohtadel. Kairi täpsus, hoolikus ja korraarmastus on imetletavad, soovitan südamest! Ma ei kavatse elus enam ise aknaid pesta!