LUGU

Koristusfirma Kord Majja OÜ lugu.

Juba väikese tüdrukuna oli puhtus ja korras kodu mulle väga tähtsad. Mäletan metsatuka läheduses vana maja, kus sõbrannaga „kodu” mängimas käisime. Tegu oli kola täis lagunenud hoonega. Maja seisukorrast hoolimata leidus seal tuba, kus alati sai kord majja löödud - põrand pühitud, metsalilled vaasi pandud ja mäng võis alata.

Firmani viiva idee eest peaksin tänu avaldama ka hobustele, kes samuti on minu lapsepõlvest kuni tänaseni suurt rolli mänginud. Sadulas olles viis tee mind inimeseni, kes tegi mulle pakkumise- tulla kodumajutusse koristama. Muidugi olin uuest väljakutsest huvitatud, sest see on seotud alaga, mis mind köidab ja taolisest pakkumisest oleks patt olnud loobuda.

Lojaalsus, Ausus ja Kohusetunne on väärtused, mida kannan endas ja oma ettevõttes. Klientidele, kes soovivad veeta oma kvaliteetaega koos perega või hobidega tegeledes, saan pakkuda rahulolu ja õnnetunnet korras kodu näol.

Õige koristamine kaitseb pinnakatteid, tõstab nende eluiga. Lisaks säästab ja hoiab keskkonda.

Tänase päevani motiveerib mind seda teekonda käies üks okurootis elamine .... et minu südames pesitsevast kodutundest saaksid osa ka teised. Luues naeratusi...Kodu, kodu haaval.